Dyrektor szkoły: mgr Beata Majdak
Wicedyrektor szkoły: mgr inż. Lucja Kuźmińska
Wicedyrektor szkoły: mgr Roksana Wasylinka
Nauczyciele |
|
Język polski
|
mgr Beata Majdak mgr Beata Prusik mgr Karolina Malcher mgr Marta Rucińska mgr Beata Magda Szulga mgr Alicja Śniechowska mgr Danuta Faryniarz |
|
mgr Żaneta Bogdańska mgr Iwona Kamińska mgr Joanna Jurczak mgr Małgorzata Kowalczyk mgr Grażyna Krawczyk mgr Iwona Obcowska-Cencora |
Matematyka |
mgr inż. Lucja Kuźmińska mgr Karolina Klimowicz-Białek mgr Joanna Stefaniak mgr Joanna Domalewska mgr Agnieszka Zaranek mgr Małgorzata Kuna |
Historia |
mgr Katarzyna Jóźwiak mgr Małgorzata Kowalczyk mgr Julita Kostrzeba mgr Halina Trawińska |
Przyroda |
mgr Joanna Gutsche mgr Dorota Brągiel mgr Justyna Bańska mgr Dorota Brągiel mgr Justyna Bańska mgr Dorota Brągiel mgr Roksana Wasylinka mgr Grażyna Kruszyńska |
Muzyka |
mgr Maciej Kasprzak |
Technika, plastyka |
mgr Magdalena Karasiak mgr Maciej Kasprzak mgr Arkadiusz Jamka |
Zajęcia komputerowe |
mgr Roksana Wasylinka mgr Tomasz Faryna mgr Grażyna Kruszyńska |
Wychowanie fizyczne |
mgr Małgorzata Zajko mgr Anna Gołębiowska mgr Monika Hanuszkiewicz mgr Krzysztof Mańkowski mgr Maciej Kawiak mgr Marek Adam Teca |
Edukacja wczesnoszkolna |
mgr Małgorzata Kuna mgr Jolanta Wesołowska mgr Beata Jarlaczyńska mgr Agnieszka Ewa Zając mgr Marzena Biegańska mgr Lilla Michalak mgr Beata Miturska mgr Katarzyna Kunert mgr Joanna Bańska mgr Halina Trawińska mgr Magdalena Karasiak mgr Joanna Grot mgr Krystyna Mikoda-Syzdół mgr Sylwia Sobolewska mgr Agata Bienioszek mgr Justyna Amroziewisz mgr Anna Piotrowska mgr Elżbieta Prażuch mgr Alena Rudnicka mgr Marta Ślimak mgr Małgorzata Zakrzewska mgr Aleksandra Kąkol mgr Marlena Gruszczyńska mgr Aleksandra Machowczyk |
Wiedza o społeczeństwie |
mgr Katarzyna Jóźwiak mgr Krystyna Krawczyk |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
mgr Małgorzata Zajko |
Wychowanie do życia w rodzinie |
mgr Krystyna Krawczyk mgr Beata Miturska |
Doradztwo zawodowe |
mgr Krystyna Przepiórka mgr Joanna Grot mgr Agata Bienioszek |
Religia |
ks. mgr Paweł Michniewicz mgr Sylwia Sobolewska mgr Beata Prusik mgr Agnieszka Chabraszewska |
Logopeda |
mgr Alena Rudnicka mgr Jolanta Wesołowska mgr Joanna Gutsche mgr Agnieszka Ewa Zając mgr Joanna Grot |
Biblioteka |
mgr Marta Rucińska mgr Marzena Biegańska mgr Beata Magda Szulga mgr Halina Trawińska |
|
mgr Beata Miturska mgr Arkadiusz Jamka mgr Agata Bienioszek mgr Maciej Kasprzak mgr Marek Teca mgr Elżbieta Prażuch mgr Arleta Błażejewska mgr Justyna Amroziewicz mgr Irmina Hendel mgr Lucja Kuźmińska mgr Beata Majdak mgr Ewa Leszczyńska mgr Justyna Amroziewicz |
Pedagog szkolny |
mgr Małgorzata Mętel |
Psycholog szkolny | mgr Natalia Wasilewska |